Hakkımızda...

Şark Tuğla Toprak San.ve Tic.Ltd.Şti. 1973 yılında Serin Tuğla olarak kurulan fabrikamız daha sonra Şark Tuğla adı ile kalite standartlarına uygun üretilen bütün çeşit tuğlaları üretim periyodunda bulundurmakla beraber, ürettiği malın kullanılabilirliğe yönelik olabilmesi için  üretim hattını bu şartlara uygun dizayn edip,üretimi hızlandırmıştır. Profesyonel kadrosu ve çalışanları ile her zaman daha iyi hizmet ve daha kaliteli ürün vermeyi ilke edinmiştir.

 

Uçar Güneş Kollektörleri ve Panel İmalatı
Güneş enerjisi sektöründe hizmet veren firmamız sadece ekonomik değil, çevre dostu ürünler üretmekle de toplumsal bir sorumluluk üstlenmiştir. Uçar güneş kollektörleri güneş enerjisinin "yenilenebilir" bir enerji olduğunu, bireylere ve topluma ekonomik, ekolojik fayda ve konfor sağladığını ifade etmeyi hedeflemiştir.

 

Uçar Sanayi Ürünleri Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti.
Her nevi sigortacılık hizmetleri, emlak ve oto alım satımı ile halkımıza en iyi hizmeti vermek için kurduğumuz şirketlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini ilke edindik. Her geçen gün artan müşteri portföyümüzle, hizmetimizin kalitesini ve güvenilirliğimizi ispatlamanın gururuyla yolumuza devam etmekteyiz.